3-komponentowe rękojeści Knipex Comfort

W tym roku Knipex dla profesjonalnych użytkowników narzędzi ręcznych przygotował wiele interesujących i innowacyjnych produktów. Wśród nich znalazły się m.in. rękojeści.

Przeznaczone są dla szczypiec tnących Knipex i zastępują stosowane w nich do tej pory rękojeści 2-komponentowe. Mają więc, oprócz strefy czerwonej nadającej rękojeściom wysoką wytrzymałość i strefy niebieskiej gwarantującej użytkownikowi narzędzi wygodny i pewny chwyt, trzecią strefę w kolorze szarym. Jest ona miękka, posiada powierzchnię o specjalnej teksturze i znajduje się w przedniej części rękojeści. Dzięki trzeciej strefie, której

nie posiadają poprzedniej generacji rękojeści 2-komponentowe, narzędzia lepiej pasują do dłoni. Jak łatwo zauważyć, rozwiązanie to nie tylko to ułatwia operowanie nimi, ale także umożliwia lepszą kontrolę ich pracy.

Rozszerzone funkcjonalności

W rękojeściach Comfort zastosowano także dwa uchwyty KNIPEXtend przeznaczone do montażu wyposażenia dodatkowego. Np. można zamocować w nich TetheredTool Clip, który służy do zamontowania linki zabezpieczającej narzędzia przed upadkiem z wysokości. Uchwyty KNIPEXtend można także wykorzystać do oznaczania narzędzi klipsami KNIPEX ColorCode. Są one dostępne w 10 kolorach i dzięki temu umożliwiają np. przypisanie narzędzi do poszczególnych pracowników. Co więcej, użytkownicy druku 3D mogą je sami wydrukować, korzystając z danych dostępnych na stronie www.knipex.com.

HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments