Przystawki do szlifierek kątowych GLOB

Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o. produkcję przystawek do szlifierek kątowych rozpoczęła w 2010 r. W chwili obecnej w ofercie firmy znajduje się aż 7 modeli, z których 6 przeznaczonych jest do szlifierek kątowych 125mm, natomiast jeden do modeli 175/180/230mm.

 

Przystawki zaprojektowane są w sposób umożliwiający bezproblemowe zamocowanie na dowolnej szlifierce kątowej 125mm wyposażonej w system płynnej regulacji prędkości obrotowej.

Najnowszym modelem wprowadzonym do sprzedaży jest przystawka do szlifowania spoin pachwinowych. Wytrzymała konstrukcja wykonana ze stopów metali lekkich zapewnia komfortową pracę nawet w trudnych warunkach. Urządzenie przeznaczone jest do precyzyjnego szlifowania i polerowania

spoin pachwinowych (spawów), powierzchni profilowych bez uszkadzania sąsiadujących powierzchni. Poprzez zastosowanie niewielkiej gabarytowo głowicy na przedłużonym ramieniu proces szlifowania i wykańczania jest prosty nawet w trudno dostępnych miejscach. W przystawce zastosowano przekładnię redukującą obroty, co na standardowej szlifierce kątowej 125mm z maksymalną prędkością obrotową 11000 obr/min pozwala na uzyskanie prędkości głowicy na biegu jałowym 7600 obr/min. Do przystawki do szlifowania spoin pachwinowych można stosować następujące narzędzia ścierne:

–        prasowane tarcze z włókniny ściernej o średnicach 150 lub 125mm i otworze wewnętrznym 25,4 lub 22,4mm przy maksymalnych obrotach 6000obr/min

–        ściernice listkowe talerzowe typu kombi (płótno ścierne / włóknina ścierna) do ulepszania powierzchni przy maksymalnych obrotach 5000obr/min

–        ściernice listkowe tarczowe z włókniny do polerowania przy maksymalnych obrotach 5000 obr/min.

–        Ściernice polerskie do stali nierdzewnych i innych metali nieżelaznych przy maksymalnych obrotach 8500 obr/min.

Obecnie produkowana przystawka jest najlepszym wyborem dla firm zajmujących się wykonywaniem barier i elementów spawanych ze stali nierdzewnych, gwarantując wysoką jakość wykończenia spawów, a jednocześnie skracając czas procesu szlifowania do minimum. System przystawek oferowanych przez Fabrykę Narzędzi GLOB Sp. z o.o. To doskonały wybór – dzięki niemu zwykła szlifierka kątowa z płynną regulacją zamieni się w uniwersalne narzędzie.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar

wpDiscuz