Nowy sklep Hilti Center w Gdańsku

Firma Hilti, lider w dziedzinie systemowych rozwiązań dla branży budowlanej, uruchomiła kolejny nowoczesny sklep Hilti Center (HC). Nowy sklep mieści się w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 303D. Podczas uroczystego otwarcia, które odbyło się 15 maja, klienci mogli wypróbować rozwiązania Hilti oraz uczestniczyć w licznych konkursach z nagrodami.

 

 

Nowo otwarte HC to drugi po Warszawie sklep flagowy Hilti, powstały w oparciu o nową korporacyjną filozofię podejścia do klienta. Jej podstawą jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnienie im maksymalnego komfortu zakupów. W sklepie dostępna jest

kompletna oferta produktowa i usługowa firmy, a prezentacja produktów pozwala na intuicyjne skompletowanie całego systemu niezbędnego do realizacji projektu. Dzięki specjalnie przygotowanym stanowiskom demonstracyjnym klienci mogą także samodzielnie przetestować produkty oraz uzyskać fachową pomoc od pracowników. W nowo otwartym sklepie można również sprawdzić stan akumulatorów do urządzeń bezprzewodowych oraz podpisać umowę długoterminowego najmu elektronarzędzi w ramach program „Zarządzanie Flotą Urządzeń Hilti”. W niedalekiej przyszłości Hilti Center w Gdańsku będzie zapewniać także dostawy bezpośrednie dla klientów na terenie całego Trójmiasta. Towar trafi na miejsce budowy tego samego dnia, którego zostanie zamówiony.
– Cieszymy się, że klienci z Trójmiasta mogą już doświadczyć nowej jakości Hilti – powiedziała Anna Pańkowska, dyrektor kanałów sprzedaży w Hilti (Poland) Sp. z o.o. – Lokalizacja naszego sklepu w Gdańsku została wybrana ze względu na potencjał rozwoju branży budowlanej w Trójmieście. Dzięki dogodnemu położeniu przy jednej z głównych trójmiejskich arterii oraz dużemu parkingowi klienci będą mogli z łatwością skorzystać z bogatej oferty Hilti. W planach firmy jest otwarcie kolejnych flagowych sklepów w największych miastach w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar

wpDiscuz