KĄTOWNIK STOLARSKI HÖGERT TECHNIK z POZIOMNICĄ

W portfolio marki Högert Technik znalazł się nowy produkt – kątownik stolarski z poziomnicą. Produkt znajdzie zastosowanie głównie w pracach ciesielskich i budowlanych dzięki wbudowanej poziomnicy, która daje możliwość pomiaru wysokości i głębokości.

Kątownik stolarski z poziomnicą Högert Technik HT4M217 ma uniwersalne zastosowanie. Wykonany został ze stali i aluminium, co daje mu większą trwałość. Na dłuższym z boków kątownika mamy obustronną, 30-centymetrową skalę milimetrową. Została ona wytłoczona, co zwiększa czytelność i trwałość skali, zapobiegając jej wycieraniu. Krótszy bok kątownika można przesuwać wzdłuż linijki i blokować śrubowo wybraną jego pozycję. Przyrząd ma dodatkowy rysik, który umieszczony został w jego obudowie. Powierzchnia kątownika

jest polerowana i lakierowana, dzięki czemu zwiększono jego odporność na działanie czynników zewnętrznych. Kątownik HT4M217 dostępny jest w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od połowy lutego bieżącego roku (lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com).

opr. HB

HT4M217

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar

wpDiscuz